Zwycięstwo w Regatach o Puchar Prezydenta Gdyni

W dniach 13-15 lipca  na wodach zatoki gdańskiej odbyły się   regaty o Puchar o Prezydenta Gdyni . W regatach tych  wystartowałem   w klasie Laser Radial. Podczas   regat rozegrano wszystkie zaplanowane 9 wyścigów.  Pierwszego dnia odbyły się 3 wyścigi, z których 2 wygrałem a w 1 byłem 3. Dzięki temu objąłem prowadzenie w klasyfikacji  ogólnej przed wielokrotną reprezentantką Polski Natalią Szymczyk z Arki Gdynia.  Drugiego dnia organizatorom  udało się przeprowadzić kolejne 4, w których uzyskałem 3 pierwsze miejsca i 1 trzecie. Nie zmieniło to mojej pozycji w klasyfikacji ogólnej, dalej byłem pierwszy. Ostatniego dnia były jeszcze dwa wyścigi i oba wygrałem.  Pogoda była w miarę dobra choć mogło trochę mocniej powiać. Drugie miejsce wywalczył Staś Klimaszewski z Giżycka, a trzecie Mateusz Skrabaszewski z Gdyni.